lumini.com.pl


Warning: Creating default object from empty value in /home/lumini/ftp/www/lumini/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 187

Zegary ścienne z nadrukiemi to doskonały pomysł na przydatny i jednocześnie elegancki upominek reklamowy. Proponowane przez nas zegarki reklamowe z pewnością okażą się istotnym gadżetem dla wszystkich ceniących punktualność, a jednocześnie przywiązujących dużą wagę do estetycznego i niebanalnego wykonania. Warto pamiętać także o tym, że zegary ścienne są także nieodłącznym elementem wyposażenia biura i domu, co sprawia, że są one doskonałym pomysłem na upominek reklamowy z Państwa logo lub dowolnym innym nadrukiem.

W kategorii tej znajdziecie Państwo nie tylko różnego rodzaju zegary z nadrukiem, jak na przykład zegary ścienne, zegary biurkowe, zegarki na rękę, zegary LCD, zegary zasilane wodą ale także stacje pogodowe, cyfrowe ramki do zdjęć z funkcją zegarka, urządzenia wielofunkcyjne oraz wiele innych, ciekawych pomysłów na gadżety reklamowe wykorzystujące funkcję zegara.

Na wybranym przez Państwa upominku firmowym mamy możliwość naniesienia nadruku różnymi metodami, tak aby wyglądał on ciekawie, estetycznie i elegancko, a jednocześnie mieścił się w określonym przez Państwa budżecie. Jednocześnie oferujemy swoją pomoc w wyborze nie tylko rodzaju zegara reklamowego, ale i sposobu nadruku oraz najefektywniejszego wykorzystania powierzchni, na której ma się ona zjadować.

Czy przekazywanie katalogów reklamowych będzie opodatkowane?

Wyników 1 - 8 z 8

Zegarki

CrisMa zegar ścienny

CrisMa zegar ścienny ID: MCM-41238

Szczegóły

Plastikowy zegar ścienny Den Haag

Plastikowy zegar ścienny Den Haag ID:...

Szczegóły

Stacja meteorologiczna Classic

Stacja meteorologiczna Classic...

Szczegóły

Zasilany wodą zegar biurkowy Droppy

Zasilany wodą zegar biurkowy...

Szczegóły

Zegar biurkowy

Zegar biurkowy ID: MCM-22918

Szczegóły

Zegar LCD

Zegar LCD ID: AXP-V3045

Szczegóły

Zegar ścienny

Zegar ścienny ID: MCM-47872

Szczegóły

Zegarek - ludzik Santa Cruz

Zegarek - ludzik Santa Cruz ID: EG-1019

Szczegóły

Jesteś tutaj: Główna Zegarki